Aladin - udiaca pištoľ

Premium Gastro | FACEBOOK Premium Gastro | INSTAGRAM Premium Gastro | YOUTUBE Premium Gastro | LINKEDIN Premium Gastro | g+ Premium Gastro | PINTEREST

100% Chef udící pistole Serie Super Aladín

Pre zobrazenie cien a nákup sa prosím prihláste alebo zaregistrujte

10/0003

Nová udící pistole SuperAladín obsahuje nový zapouzdřený motor s až 10krát větší olejovou nádrží.

Design nového motoru SuperAladín zabraňuje úniku oleje a smůly do motoru, čímž se zvyšuje jeho životnost a odolnost. Kompatibilní s každým předchozím modelem SuperAladín a AladínPro.

SuperAladín© je jediná celokovová profi ruční udírna. Její kovová spirála je plně odolná vůči vysokým teplotám. Na rozdíl od jiných udíren, má velkou spalovací komoru, která umožňuje použití i jiných komponentů než piliny, jako například malé dřevěné štěpky.

Podstavec a hmotnost poskytují výbornou stabilitu, čímž se zabrání nehodám a vysypání pilin nebo popela na pracovní plochu. Přepínač je umístěn na podstavci, daleko od tepla a je chráněný před náhodnými údery nebo pády. Malé úložiště uchovává pryskyřici a dehet vznikající ze spalování dřeva, a tímto zamezuje jejich vstup do prostoru motoru. Dvoukomorový systém motoru byl vylepšen k zvýšení kapacity aromatických přípravků: zvýší se podíl aroma bez spalování a může být začleněno více čistších a přírodních aromatických látek: tím se rozšiřují kreativní možnosti techniky uzení. Stroj je plně kovový, mnohem snadněji a účinněji se tedy čistí. 

Naše udírna má také obvyklé připojení trubičce na Aladin krytu, nebo Aladin CD, což umožnuje získání zcela studených, více aromatických a stabilnějších kouřů.

Manuál CZ (pdf)         Manual EN (pdf)