Gastro Junior Brno - Bidvest Cup

Gastro Junior Brno - Bidvest Cup

28. 1. 2017 V polovině ledna se v Brně v rámci veletrhu cestovního ruchu GO a REGIONTOUR konala soutěž mladých gastronomických talentů Gastro Junior Brno - Bidvest Cup. Soutěžící se utkali ve třech oborech: kuchař, cukrář a číšník. Zúčastnilo se ho 35 tuzemských i zahraničních odborných škol, z nichž každá vyslala do boje jen ty nejlepší z daného oboru.
Podpořili jsme Polívkovou Smršť

Podpořili jsme Polívkovou Smršť

12. 11. 2016 V říjnu jsme se stali hrdými partnery gurmánské benefice Polívková smršť, která se konala na pražském Andělu. Známí šéfkuchaři uvařili skvělé polévky a výtěžek byl věnován na dobrou věc: putoval do Centra moderní rehabilitace ERGO Aktiv, které pomáhá lidem, jež prodělali mozkovou mrtvici nebo jiné poškození mozku a musí se potýkat s následky této nemoci při návratu do běžného života a do zaměstnání.
Veletrh For Gastro a Hotel v Letňanech 2016

Veletrh For Gastro a Hotel v Letňanech 2016

9. 11. 2016 Letošní výstavní sezónu jsme zahájili na veletrhu For Gastro a Hotel v pražských Letňanech. Výstavy jsou pro nás vždy skvělou příležitostí, jak se setkat s klienty mimo náš showroom a tato se opravdu povedla! Návštěvníci si mohli prohlédnout pec na dřevěné uhlí X-Oven, termoboxy Kangabox a porcelán Ariane: horkou novinku v naší nabídce.
  • 1
  • 2